Nasz zespół

LEK. WET. JUDYTA GARCZYŃSKA –BARTOSZUK

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych

W 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Po ukończeniu studiów odbyła roczny staż w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Lublinie, gdzie rozpoczęła przygodę z chirurgią. Umiejętności i wiedzę w ciągu kilku lat poszerzała w Przychodni Weterynaryjnej  Medicavet w Warszawie.  Tam zaraziła się pasją do leczenia nie tylko psów, kotów ale także gryzoni i zajęczaków. To właśnie chirurgia zwierząt egzotycznych stała się jej największym zamiłowaniem. Stale pogłębia wiedzę, aby jak najlepiej diagnozować i leczyć swoich pacjentów. W 2016 roku ukończyła dwuletnie studia podyplomowe i uzyskała tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych.

Od 1 lipca 2016 roku wraz z mężem otworzyła Przychodnię Weterynaryjną MORSKA  w Gdyni, w której zajmuje się specjalistycznym leczeniem  gryzoni i zajęczaków a także interną i chirurgią psów, kotów. Prywatnie wielbicielka jazdy konnej oraz podróży.

LEK. WET. MICHAŁ BARTOSZUK

Specjalista chorób psów i kotów

Od zawsze chciał być lekarzem weterynarii z racji zamiłowania do psów i kotów. W 2012 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracował w warszawskich przychodniach, gdzie pogłębiał swoją wiedzę i zdobywał praktykę. W przychodni zajmuje się diagnostyką, leczeniem internistycznym oraz chirurgią psów i kotów, której uczył się pod okiem bardzo dobrych specjalistów w Warszawie.  W 2023 roku ukończył trzyletnie studia podyplomowe i uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów.  Jego największą pasją jest sport i zdrowy styl życia.

Od 01 lipca 2016 wraz z żoną prowadzi własną Przychodnię Weterynaryjną MORSKA w Gdyni.

Dr n. wet. Michał Bartnicki

Specjalista radiologii weterynaryjnej

W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią (echokardiografia, EKG, kardiowersja farmakologiczna i elektryczna) oraz diagnostyką obrazową (RTG i USG), z której właśnie rozpoczął specjalizację. Zaraz po ukończeniu studiów w 2012 roku podjął studia doktoranckie na Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, dzięki czemu zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych psów i kotów. Owocem pracy na uczelni jest powstanie kilkunastu publikacji, oraz pracy doktorskiej, której tematem jest babeszjoza u psów.
W życiu prywatnym przykładny mąż . Dodatkowo lubi spędzać czas na wolnym powietrzu (wędkarstwo, szwędaczka po górach i lasach), a ostatnio jego pasją stało się majsterkowanie przy swoim „youngtimerze”.